Saulės elektrinės

Mūsų profesionalų komanda suprojektuos ir sumontuos saulės elektrinę Jūsų nuosavam namui, daugiabučiui ar komercinės paskirties pastatui.

Saulės elektrinės komplektai – tai ekologiškas būdas išgauti elektros energiją. Šiai dienai naujosios technologijos ir konkurencija tarp gamintojų sumažino saulės baterijų ir saulės elektrinių komponentų kainas – nemokama saulės energija tapo prieinama kiekvienam. Pasinaudokite atsinaujinančia saulės energija – elektros įrenginiams, karšto vandens ruošimui, pardavimui ar abipusei apskaitai.

Priėmus Lietuvos Respublikos Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo Nr. XII-1375 20 straipsnio pataisas, atsirado galimybė dienos metu saulės elektrinės pagamintą elektros energiją užskaityti naktį arba žiemą. Saulės fotovoltinė jėgainė gamina elektros energiją, kuri yra ta pati kasdienė elektros energija, vartojama buityje. Kuomet saulės elektrinėje gaminamos elektros energijos gaminantis vartotojas nesuvartoja, tiekia ją elektros tinklų operatoriui LESTO, kuomet saulės elektrinės gaminamos elektros energijos pritrūksta – atsiima iš LESTO atgal. Tai yra dvipuse elektros energijos apskaita.

Saulės elektrinės iki 10kW įrengimo seka:

  • Išankstinių prisijungimo prie ABB ESO sąlygų iki 10kW saulės elektrinei gavimas.(1-2 savaitės )
  • Paruošiami dokumentai valstybinei energetikos inspekcijai (VEI) plėtros leidimo gavimui. ( 1 mėnesis )
  • Prisijungimo prie AB ESP sąlygų iki 10kW saulės elektrinei gavimas.(1-2 savaitės )
  • Projektuojamas ir suderinamas techninis elektrinės projektas, visas, su prijungimo prie ESO dalimi. ( 1-2 mėnesiai )
  • Įrengiama elektrinė. Priduodama valstybinei energetikos inspekcijai (VEI) . (1-2 savaitės )
  • Paruošiamas dokumentų paketas valstybinei energetikos inspekcijai (VEI) gamybos leidimo gavimui ( iki 1 mėnesio )
  • Sutartis su ESO. Priklauso, kaip greitai bus įrengta ESO dalis projekte (1-2 mėnesiai )
    10kW saulės elektrinės įrengimas iki pilno paleidimo užtrunka apie 3-5 mėnesius, priklausomai nuo įrengimo vietos, projektavimo sąlygų ir kt.

 

Saulės elektrines projektuojame ir montuojame: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panavežyje ir kituose Lietuvos miestuose. 

© 2016 www.decorus.lt / info@decorus.lt